Patērētāji arvien vairāk uzmanības pievērš pārtikas kvalitātei,  uzturvērtība ir kļuvusi par izšķirošu faktoru lēmuma pieņemšanā. Iegādājoties maizi, konditorejas izstrādājumus vai šokolādi, cilvēki vēlas zināt, cik tie ir veselīgi, gardi un svaigi. Kā pasaules līmeņa līderim inovatīvu produktu un pakalpojumu jomā maizes, konditorejas un šokolādes izstrādājumu nozarē, Puratos uzdevums ir piedāvāt produktus un risinājumus ar augstāko uzturvērtību, vienlaikus nezaudējot garšas īpašības.

Uzturvērtības nodrošināšana

01

Produktu uzturvērtības paaugstināšana

Jaunu produktu izstrādē mēs vienmēr cenšamies optimizēt uzturvērtību, nepieļaujot negatīvu ietekmi uz produkta garšas īpašībām.

02

Izpēte

Mēs tiecamies vadīt un atbalstīt izpētes procesus sadarbībā ar akadēmiskās un zinātnes jomas pārstāvjiem, pozitīvi ietekmējot patērētāju veselību un labklājību.

03

Dalīšanās zināšanās

Mēs dalāmies ar klientiem savās zināšanās un pieredzē un sniedzam ieskatu informācijā par patērētājiem un produktu uzturvērtību.

Uztura vadlīnijas

Lejupielādēt Puratos gidu

Mūsu

Produkti

Uzturvērtību vadlīnijas

Atklājiet

Mūsu

Uztura rīki un pakalpojumi

Mēs vēlamies dalīties savās zināšanās un pieredzē ar Jums. Izstrādāt jaunus produktus vai pārformulēt esošos risinājumus, lai apmierinātu pieaugošās patērētāju prasības.

Atklājiet