Veselība un labsajūta

Ne tikai pārtikas sastāvs, bet arī pārtikas ražošanas metodes ietekmē cilvēka veselību un mūsu planētu. Tādēļ mums, Puratos, veselība un labsajūta vienmēr ir bijusi pirmajā vietā radot un attīstos jaunus produktus. Savus klientus cenšamies nodrošināt ar produktiem, kas ir pilbnīgi un uzturvielām bagāti, saglabājot produktu drošību , kvalitāti, faršu un tekstūru. 

Mēs nepārtraukti uzlabojam savu produktu klāstu, lai tie būtu labāki un veselīgāki. Mēs palielinām tādu izejvielu klātbūtni produktu sastāvā kā augļi, šķiedrvielas un pilngraudi, cenšamies samazināt nelabvēlīgo izejvielu daudzumu - sāls, noteiktu tauku un cukura.

Puratos patērētāju pētijums Taste Tomorrow sniedz ieskatus un pēta globālā un vietējā patērētāju uzvedību, attieksmi un kritērijus, kuri ietekmē patērētāja lēmumu izdarišanu. Ņemot vērā dažādās vēlmes, mēs piedāvājam atbilstošu produktu klāstu, kas apmierina patērētāju vajadzības.

Atklājiet pilnu veselības un labsajūtas klāstu!

Puratos veselība un labsajūta

GRAUDI UN SĒKLAS

Mēs palielinām graudu un sēklu daudzumu savos produktos, mudinot izmantot pilngraudu produktus. Tas veicina maizes izstrādājumu patēriņu, kura ir bagātināta ar graudiem un sēklām, kas palīdz patērētājiem visā pasaulē sasniegt ieteicamo šķiedrvielu dienas devu.

Cukura samazināšana

Mēs palīdzam samazināt cukura patēriņu, piedāvājot samazinātu cukura daudzumu konditorejas un šokolādes produktu klāstā. Papildus tam mēs pārstrādājam esošās receptes ar mērķi samazināt cukura daudzumu. Jebkura cukura samazināšana un/vai aizstāšanas nedrīkst ietekmēt ne produkta garšu, ne tekstūru.

Vairāk augļu

Augļi un ogas ir produkti, kuri patērētāju acīs ir gan veselīgi, gan garšīgi. Kur vien iespējams, palielinām augļu un ogu daudzumu pildījumos. Vairāk augļu - vairāk prieka!

Tauku samazināšana

Mēs cenšamies samazināt taukvielu saturu, īpaši zemas uzturvērtības taukvielas, vai tos aizstāt ar labākās uzturvērtības taukvielām. Mēs arī koncentrējamies uz transtaukskābju izņemšanu un aizstāšanu ar veselīgākiem taukvielu avotiem.

Sāls daudzuma samazināšna

Mēs piedāvājam risinājumus sāls daudzuma samazināšanai maizes izstrādājumos, lai palīdzētu patērētājiem ievērot 5g sāls dienā saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas ieteikumu.

Tīrāka etiķete

Arvien vairāk patērētāju vēlas redžet īsākas un saprotamākas etiķetes, samazināt piedevas, kuras pievienotas produktos. Puratos piedāvā tīrākas etiķešu alternatīvas, kas nodrošina īsāku, skaidrāku un tīrāku sastāvdaļu sarakstu gatavajos produktos.

Organisks

Lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu pēc dabīgākiem produktiem, Puratos , nodrošina bioloģisku alternatīvu, nemainot garšu, tekstūru un vispārējo funkcionalitāti.

Nesatur glutēnu

Tā kā arvien vairāk cilvēku mēdz izvairīties no glutēna savā uzturā, Puratos piedāvā sabalansētus bezglutēna produktus, nekaitējot garšai un tekstūrai.

Augu izcelsmes

Mēs sniedzam ieguldījumu labākas planētas veidošanā, piedāvājot uz augu izcelsmes ražotas alternatīvas, kas pēc garšas, tekstūras un funkcionalitātes ir pēc iespējas tuvākas tradicionālajiem produktiem.

Zarnu trakta labsajūta

Saikne, starp zarnu trakta labsajūtu un vispārējo veselību, ir labi izveidota patērētāju apziņā: veselīgas zarnas pozitīvi ietekmē gan fizisko, gan garīgo veselību. Puratos klāstā ir produkti, kas satur noteikta veida šķiedras, kas veido zarnu trakta labsajūtu.