Ieguldījums nākamajām paaudzēm

Ilgtspējīga uzņēmējdarbība ir Puratos darbības pamatā. Mūsu mērķis ir būt sociāli atbildīgiem visā ko darām, sākot no izejvielu ieguves līdz pat mūsu produktu izmantošanai klientu un gala patērētāju piedāvātajos produktos. Mēs esam apņēmušies būt uzņēmums, kas ne tikai turpina sniegt spēcīgus finanšu rezultātus, bet arī pozitīvi ietekmē sabiedrību. Mēs uzskatām, ka mums, kā atbildīgam pārtikas uzņēmumam, ir svarīgi sniegt pozitīvu sociālo ieguldījumu.

Mūsu apņemšanās pret Jums un nākamajām paaudzēm ir izklāstītas sešos ilgtspējīgos pīlāros: Helth & Well-being jeb veselība un labklājība, atbildīga izejvielu sagāde, planēta Zeme, produktu mantojums, cilvēki un kopiena. Blakus sešiem pīlāriem mūsu projekts "Mars" atspoguļo mūsu redzējumu uz nākotni un mūsu uzticību ilgtermiņa pētījumiem, lai uzlabotu dzīves kvalitāti uz Zemes.

2019. gadā Puratos Group dažādos ilgtspējības projektos ieguldīja 4,4 miljonus eiro, mēs savās maizes skolās izglītojām 182 maznodrošinātus bērnus, uzlabojām CO2 efektivitāti par 2%, salīdzinot ar 2018. gadu, un 7 886 lauksaimnieki, kakao koku audzētāji, saņēma mūsu šokolādes prēmiju, nodrošinot viņiem algas pieaugumu, kas līdzvērtīgs 1 līdz 2 mēnešiem.

Ir noteikti arī skaidri nākotnes mērķi, piemēram, līdz 2025. gadam kļūt par oglekļa neitrālu uzņēmumu grupu.

 

Planēta Zeme

Planēta Zeme

Mēs vēlamies uzņemties atbildīgu lomu pasaules mēroga izaicinājumā, ko rada klimata pārmaiņas.

Kopiena

Kopiena

Būt labam vietējam partnerim ir ļoti svarīgs mūsu korporatīvajai filozofijai visā pasaulē.

Produktu mantojums

Produktu mantojums

Maizes cepšana un šokolādes pagatavošana ir viena no vecākajām un vērtīgākajām cilvēces iemaņām. Mēs lepojamies ar šī mantojuma saglabāšanu.

Ilgtspējīga izejvielu sagāde

Ilgtspējīga izejvielu sagāde

Ilgtspējības neatņemama sastāvdaļa ir mūsu izejvielu atbildīgā piegāde, jo īpaši kakao un palmu eļļas.

Puratos darbinieki

Puratos darbinieki

Mēs vēlamies rūpēties par mūsu darbiniekiem, jo viņi ir Puratos sirds un dvēsele.