Puratos apņemšanās ir nodrošināt saviem darbiniekiem profesionālu darba vidi, kuras pamatelementi ir mācības un karjeras izaugsme. Apvienojot zinātni un mākslu, līdzšinējo inovāciju pieredzi un skatu nākotnē, mūsu “Puratos maģijas” kultūra ļaus īstenot talantu mūsu grupas ietvaros.

Puratos ir plašs, starptautisks koncerns, kura produkcija un pakalpojumi ir pieejami vairāk nekā 100 valstīs, un vairāk nekā 99 Puratos meitas uzņēmumos visā pasaulē ir nodarbināti vairāk nekā 8780 darbinieki.

To apliecina arī darbinieku skaita  pieaugums par 30 %  kopš 2012. gada. Mēs iedrošinām darbiniekus sadarboties un uzņemties vadību, veidojot efektīvus risinājumus, tā palielinot vērtību mūsu klientu vidū.

Kā augs tava “maģija”?

Tavas mācības sāksies jau pirmajā dienā, kad uzsāksi darba gaitas uzņēmumā. Visaptverošas ievadapmācību programmas sākumā iepazīstinām ar uzņēmuma vēsturi, kultūru, produkciju, pieeju darbā ar klientiem un patērētājiem un mūsu orientāciju uz ilgtspēju. Tas tiek paveikts, rīkojot tikšanās ar kolēģiem, spēlējot spēles un veicot praktiskus uzdevumus, kā arī izmantojot interaktīvas e-apmācības.

Sadarbību veicinoša vide

Ticot komandas darba spēkam, mēs dalāmies zināšanās, inovācijās un labākās prakses piemēros globālā līmenī, izmantojot iekšējus un ārējus sadarbības tīklus. Sadarbojamies dažādu nozaru komandās, kā arī ar ārējiem sadarbības partneriem, tostarp mūsu klientiem (B2B) un viņu klientiem (patērētājiem, B2C).

Puratos orientējas uz ilgtermiņa mērķiem, nevis ātrām uzvarām. Tas nozīmē, ka mēs aktīvi “ieguldām nākotnē”. Kā apliecinājums ir fakts, ka mūsu uzņēmumam ir vairāk nekā 77 inovāciju centri un Puratos iegulda 2,5 % no kopējā apgrozījuma izpētes un izstrādes projektos.

Puratos universitāte — unikāla pieredze

Inovācijas ir integrētas ikvienā mūsu darbības aspektā un Puratos apņemšanos veicināt pastāvīgu mācīšanos apliecina Puratos universitāte. Tā piedāvā jaukta tipa mācības visas karjeras laikā.

Mūsu pielāgotā Puratos līderības programma ļauj esošajiem un topošajiem līderiem kļūt par mūsu “maģiskās” kultūras kaislīgiem vēstniekiem. Kļūstot par “uzticamiem partneriem inovācijās”, viņiem ir iespēja augt Puratos dinamiskajā un rezultātu orientētajā vidē.

Lai uzzinātu vairāk un uzsāktu šo aizraujošo ceļojumu, skatiet mūsu vakances šeit.