Tavam biznesam un attīstībai

Attīstiet savu biznesu ar mūsu iecienītākajiem produktiem

Puratos izejvielu klāsts ir izstrādāts, lai palīdzētu jums ietaupīt izmaksas, palielinātu efektivitāti un iedvesmotu jūs. Izpētiet mūsu izejvielu klāstu un piedzīvojiet pārmaiņas.

Financiālie ieguvumi jūsu uzņēmumam

Izvēlieties savu produktu ražošanai izejvielas, kuras sniedz virkni priekšrocības jūsu ražošanas procesam- iespēju būt radošam, iespēju ietaupīt laiku un iespēju radīt augstas kvalitātes produktus. Izdevumu vadība un peļņas maksimizēšana ir būtiski svarīga jebkuram uzņēmējam. Izpētiet finansiālās priekšrocības, ko varat iegūt, izmantojot mūsu izejvielas.

Sunset Glaze

Sunset Glaze

Lietošanai gatava alternatīva produktu pārziešanā ar olu, kas ceptiem produktiem piešķir zeltainu mirdzumu. Var tikt izmantota saldēšanas procesā

Mimetic

Mimetic

Puratos ir izstrādājis īpašus taukus ar nosaukumu MIMETIC, kas nodrošina tādas pašas ēšanas īpašības un sajūtu kā sviests, taču bez tā neērtībām, grūtībām un izmaksām!

Ambiante

Ambiante

Ambiante- putukrējuma alternatīva , kas nodrošina izcilu apjomu un stabilitāti.

Izcils sniegums ir jūsu panākumu atslēga

Izpētiet, kā mūsu izejvielas spēj uzlabot jūsu veiktspēju un palīdzēt sasniegt izcilus rezultātus. Sākot no jūsu darbu kvalitātes uzlabošanas līdz procesu optimizēšanai, mūsu produkti ir izstrādāti, lai paaugstinātu jūsu veiktspēju jaunos augstumos.

Stay ahead of the competition

Explore how our artisan essentials can elevate your bakery's image and position yourself as a trusted destination for exquisite baked goods.

Products with health claims

Products with health claims

Meet the increasing demand for healthier alternatives and better nutritional values

Sustainable sourced Chocolate

Sustainable sourced Chocolate

We are working hand in hand with selected Cacao-Trace cocoa farmer communities in order to achieve superior quality beans and mastering cocoa fermentation in local post-harvest centers

Up to date with the latest trends

Up to date with the latest trends

Use our artisan essentials to create recipes incorporating the latest market trends. Ensure your creations are always in line with the ever-changing consumer demands

ORDER YOUR PRODUCTS ONLINE

Create an account or log-in to My Puratos and easily order your favorite products online! Your order will be delivered to your doorstep in no time.

ORDER YOUR PRODUCTS ONLINE