Izpēti ilgtspējas programmas Cacao-Trace jaunākos sasniegumus un ietekmi

Uzsāciet ceļojumu vietā, kur lieliska garša satiek labā vairošanu pasaulē.  Mūsu Cacao-Trace Ilgtspējīgās kakao programmas mērķis ir radīt patiesi ilgtspējīgu nākotni kakao produktiem, ikvienā radīšanas ķēdes posmā, dodot labumu ikvienam iesaistītajam. Atklājiet ietekmi, ko Cacao-Trace programma dod kakao audzētāju kopienām, mūsu klientiem, patērētājiem un planētai kopumā.

Spēcīgāki kakao koku audzētāji, transoformējošas dzīves pieredzes

Ar Cacao-Trace programmas palīdzību mūsu ieguldījums nākamjām paaudzēm ir kas vairāk, kā tikai augstas kvalitātes kakao pupiņu nodrošināšana. Kopā ar mūsu klientiem mēs pilnveidojam un apmācam kakao lauksaimniekus un radām ilgstošu ietekmi uz kakao kopienām. Mūsu programma ir pilnībā caurspīdīga, ar Premium kvalitātes un šokolādes bonusa mehānismu palīdzību, mēs nodrošinām, ka Cacao-Trace lauksaimnieki gūst augstākus ienākumus, palielinot to kopējos ieņēmumus no 2 līdz 5 mēnešu ienākumiem. Tikai 2023. gadā šokolādes bonusa summa sasniedza 2,4 miljonus eiro, atbalstot 23 247 lauksaimnieku ģimenes astoņās valstīs.

Uzzini vairāk par to, kā izvēloties Cacao-Trace programmas produktus, vari radīt atšķirību. 

Šokolādes bonuss, kas 100% tiek nodots kakao audzētāju rokās caur tiešiem maksājumiem un kopienas projektiem, veicināja dzīvi transformējošus apstākļus kakao kopienām. 2023. gadā Cacao-Trace programma atbalstīja dzīves apstākļus uzlabojošus projektus, veidojot pilnīgākas nākotnes iesējas mūsu kakao audzētāju bērniem, tika realizēti 12 skolu projekti, ierīkotas 46 dzeramā ūdens iekārtas, nodrošinot pastāvīgu piekļuvi tīram, dzeramam ūdenim visa gada garumā kakao audzētāju kopienām.

Veidojot ilgtspējīgu rītdienu kakao ķēdei

Veidojot ilgtspējīgu rītdienu kakao ķēdei

Kompensējot daļu no mūsu CO2 emisijām caur "Oglekļa iekļaušanas programmu" mūsu kakao piegādes ķēdē, mēs nodrošinām papildu samazinājumu mūsu radītajām oglekļa emisijām un atbalstām kakao audzētājus, veidojot klimatam izturīgākas un noturīgākas saimniecības. Šobrīd mēs jau esam aktīvi 6 Cacao-Trace programmās ar agroforestriju un klimatam izturīgām lauksaimniecības iniciatīvām un mērķējam uz 3,4 miljonu koku izaudzēšanu līdz 2030. Uzziniet vairāk par mūsu nodomiem saistībā ar ilgtspējīgu planētu.

Pilnveidojot jūsu uzņēmējdarbību, uzlabojot ilgtspēju.

Cacao-Trace veiksme un tā nozīmīgā ietekme slēpjas kopīgā ceļojumā, kas pilnveido mūsu kopienas, klientus un partnerus, lai piedāvātu gardu šokolādi šokolādes mīļotājiem, neradot uztraukumu par to, vai tik pat garda šokolāde bus pieejama arī mūsu ērniem un mazbērniem..

Mēs pilnveidojam mūsu klientu piedāvājumu, nodrošinot konkurētspējīgu priekšrocību - izmantot ilgtspējīgus kakao produktus, 68% patērētāju vēlas pārtikas produktus no ilgtspējīgas lauksaimniecības metodēm (Taste Tomorrow pētījums, 2023). Mums rūp nākotne, sabiedrōbas un planētas ilgtspēja, tādēl nodrošinām klientiem piekļuvi izciliem kakao produktiem, kas atbilst klientu tendencēm. Šokolādes meistariem un konditorejas šefiem ir iespēja izvēlēties Cacao-Trace unikālās ilgtspējas programmas produktus un nodot šos stāstus pa'terētājiem visā pasaulē. 

Vēlieties uzzināt vairāk par mūsu Cacao-Trace ilgtspējas programmu?