Mūsu darbības veids

Mēs virzām planētu uz priekšu, radot inovatīvus pārtikas risinājumus cilvēku veselībai un labklājībai visa pasaulē.

Mēs, Puratos, uzskatām, ka ēdienam ir ārkārtējs spēks mūsu dzīvē: tas spēj pabarot, mierināt, iepriecināt un savest kopā ģimenes. Tas var apvienot cilvēkus ar dažādu izcelsmi, radot smaidu mūsu sejās, kad mēs svinam dzīves mirkļus — lielus un mazus. Tam pat ir unikālas dziedināšanas spējas!

Mēs neuztveram šo lielo atbildību viegli, tādēļ esam aktīvi apņēmušies īstenot holistisku darbības modeli, kas ir ilgtspējīgs, cieņas pilns un līdzsvarots. Šī iemesla dēļ mēs īstenojam plānus, lai panāktu CO2 neitralitāti, ūdeni izmantotu atbildīgi un samazinātu atkritumu daudzumu. Mūsu izejvielas tiek iegūtas ar cieņu, un mūsu mērķis ir nodrošināt lauksaimniekiem drošus un stabilus ieņēmumus. Mēs strādājam harmonijā ar sabiedrības kopienām, kurās esam to daļa, investējot un izveidojot “Maiznieku skolas” - izglītības iestādes, kuras var mainīt dzīvi daudziem jauniešiem. Mēs esam atbildīgi pret saviem darbiniekiem un veidojam gādīgu darba vidi, kas atzinīgi vērtē dažādību un veicina personīgo attīstību.

Pārtikas inovācija ir enerģija uz labu. Tāpēc mēs pastāvīgi cenšamies palielināt savu pozitīvo ietekmi, radot inovatīvus pārtikas risinājumus, kas veicina veselību un labklājību un nepārtraukti virza uzņēmumus, klientus, cilvēkus un planētu uz priekšu.

Mūsu misija

Uzņēmumā Puratos mēs palīdzam klientiem būt veiksmīgiem viņu biznesā, pārvēršot tehnoloģijas un pieredzi no pārtikas kultūrām visā pasaulē jaunās iespējās. Kopā mēs uzlabojam cilvēku dzīvi un aizsargājam planētu.

1. Vīzija

1. Vīzija

Mūsu vīzija nosaka mūsu nākotni, veidojot tagadni. Tā saista mūsu stratēģiju ar mērķi, veidojot ceļu pretim izcilai izpildei. Vīzija ļauj mums sapņot par diženiem sasniegumiem, risināt un pārvarēt šķēršļus un izvirzīt jaunas ambīcijas.

2. Drosme

2. Drosme

Drosme nozīmē rīkoties ar pārliecību un optimismu, saskaroties ar grūtībām. Tā mudina mūs izpētīt jaunus risinājumus, ieviest jauninājumus un nepārtraukti pilnveidoties. Drosme ļauj mums uzņemties aprēķinātus riskus, īstenojot savu redzējumu.

3. Degsme

3. Degsme

Degsme ir tas, kas mūs iedvesmo. Degsme pret maizi, konditorejas izstrādājumiem un šokolādi, degsme pret mūsu cilvēkiem, mūsu kultūru, klientiem, mūsu sabiedrību, planētu un mūsu rezultātiem. Degsme dod mums augstāku mērķa sajūtu; tā ļauj mums domāt ilgtermiņā, vienlaikus nodrošinot īstermiņa rezultātus. Degsme mudina mūs paveikt to, kas sākotnēji šķita neiespējams, lai iepriecinātu mūsu klientus.

4. Sadarbība

4. Sadarbība

Sadarbība ir veids, kā mēs izvēlamies uzvarēt. Lieliskas lietas notiek tad, kad mūsu komandas strādā cieši kopā, apvienojot savu dažādo izcelsmi, pieredzi un spēkus.

5. Godīgums

5. Godīgums

Godīgums ir mūsu morālais kompass. Vadoties pēc morāles un ētikas principiem, mēs izturamies pret cilvēkiem ar cieņu, un mūsu vērtības vienmēr nosaka mūsu rīcību. Mums ir nulles tolerance pret neētisku uzvedību.

6. Kvalitāte

6. Kvalitāte

Kvalitāte ir standarts, pēc kura mēs novērtējam visas darbības. Mūsu mērķis ir panākt, lai viss būtu izdarīts pareizi jau pirmajā reizē, un vienmēr censties mācīties un pilnveidoties. Kvalitāte ir katra atbildība, jo mēs cenšamies sasniegt visaugstākos standartus un nepārtraukti uzlabojam darbības veidus.

Mūsu organizācija

Puratos organizācija ir globāls uz klientu vērsts ģimenes uzņēmums.

Lasīt vairāk

Mūsu stāsts

No pazemīgiem pirmsākumiem līdz panākumiem visā pasaulē, pievienojieties mums stāstā par Puratos un atklājiet mūsu vēsturi un mantojumu

Lasīt vairāk