Inovāciju centri

Uzticami partneri inovācijās

Mēs savus panākumus vērtējam pēc tā, cik lielā mērā mēs varam palīdzēt saviem klientiem veidot produktus un risinājumus. Būtiska loma panākumu sasniegšanā ir mūsu Inovāciju centram.

No maizniekiem un konditoriem līdz industriālajiem ražotājiem un no ātrās apkalpošanas restorāniem līdz pat lielveikalu ķēdēm - ikviens mūsu klients ir laipni gaidīts.

Inovācija ikvienam

Ar komandu, kuras sastāvā ir vairāki tehniskie konsultanti, mūsu Inovāciju centrs ir apņēmies atbalstīt klientus gan vietējā, gan reģionālā līmenī, nodrošinot piekļuvi jaunākajām rūpniecības iekārtām, pieredzei un apmācībām, kā arī starptautisko attīstības tendenču padziļinātas izpētes rezultātiem.

Mūsu uzmanība galvenokārt ir  pievērsta trim pamat nozarēm – maizes, konditorejas un šokolādes izstrādājumiem. Mēs piedāvājam savus pakalpojumus visiem mūsu klientiem neatkarīgi no tā, cik lieli tie ir: no maizniekiem un konditoriem līdz industriālajiem ražotājiem un no ātrās apkalpošanas restorāniem līdz pat lielveikalu ķēdēm - ikviens mūsu klients ir laipni gaidīts.

Mūsu centri un Jūs

Inovāciju centrā mēs koncentrējamies uz trim galvenajiem pakalpojumiem:

Produkta attīstība

Lai palīdzētu klientiem izstrādāt labākus produktus, mēs piedāvājam apmācības visu produktu attīstības jomu speciālistiem. Mums ir visas nepieciešamās zināšanas, lai strādātu kopā un  uzlabotu esošo produktu klāstu, kā arī lai radītu jaunas receptes un izvērtētu produktus, salīdzinot tos ar konkurentiem. Garša, svaigums, tekstūra, sastāvdaļu mijiedarbība, uzturs un pārtikas savienojumi – par visām šīm lietām ir pieejama apmācība, eksperta padoms un tehniskie semināri.

Produktu kategorijas vadība

Laba produktu kategorijas vadība palīdz attīstīt abpusēji izdevīgas partnerattiecības starp mazumtirgotājiem un piegādātājiem. Laikus piesakot konsultāciju mūsu Inovāciju centrā, visām produktu kategorijām mēs varam izvirzīt reālistiskus rentabilitātes mērķus, analizēt šo kategoriju esošo rentabilitāti un kopā ar mūsu klientu  izstrādāt stratēģiju jauno mērķu sasniegšanai.

Produkta profilēšana 

Kādas ir katra jūsu produkta vissvarīgākās īpašības? Vai tā ir tekstūra? Varbūt tā ir garša, Inovāciju centrā mēs centīsimies panākt, lai garša būtu vispiemērotākā jūsu patērētājam. Pirmkārt, mēs koncentrēsimies uz jūsu produkta unikālo īpašību izstrādi. Pēc tam dažādu ražotāju produkti tiks salīdzināti, lai noskaidrotu, kāpēc daži produkti ir pieprasītāki par citiem. Noslēgumā mūsu uzdevums ir veidot piemērotus risinājumus, lai radītu tieši jūsu mērķauditorijai nepieciešamos produktus.

Apmeklējiet mūs

Ja jūs vēlaties atklāt jaunus veidus sava biznesa veidošanā vai esat ieinteresēts apmeklēt mūsu Inovāciju centru, lūdzu, apmeklējiet mūsu Kontaktu lapu.