Industriālo konditoru kompetences centrs

Izcilības centrs

„Puratos” ir pilnībā skaidrs, ka rūpniecisko klientu vajadzības krasi atšķiras no amatnieku, ēdināšanas pakalpojumu uzņēmumu un lielveikalu vajadzībām. Tāpēc tika izveidots mūsu Industriālās konditorejas kompetences centrs — tas piedāvā rūpniecisko konditorejas izstrādājumu ražotājiem pilnībā aprīkotus testa centrus, kuri paredzēti tehnoloģiskām inovācijām un procesu optimizācijai.

Mūsu Industriālās konditorejas kompetences centrs palīdz klientiem, nodrošinot visas iekārtas un rīkus, kas nepieciešami viņu konditorejas uzņēmējdarbības veicināšanai.

Pētniecība

Viena no Industriālās konditorejas kompetences centra galvenajām darbības jomām ir pētniecība. Mēs vienmēr darām visu, lai pārzinātu konditoreju jaunākās tendences, kā arī ieguldām daudz laika un enerģijas, veicot vērienīgus pētījumus par konditorejas izstrādājumu sastāvdaļām, mijiedarbību, procesiem un — sadarbībā ar aprīkojuma ražotājiem — saistībā ar tehnoloģijām. Tādējādi Industriālā konditorejas kompetences centra apmeklētāju rīcībā ir bagātīga specializētā informācija.

Izstrāde

Industriālās konditorejas kompetences centrā galvenā ir sadarbība ar klientu. Šīs apvienotās specializētās zināšanas ļauj izstrādāt jaunus gatavos ražojumus un koncepcijas, atklāt jaunas sastāvdaļas un apsvērt, kā iespējams optimizēt ražošanas līnijas. Mūsu modernās iekārtas ļauj klientiem arī izmēģināt potenciālos risinājumus testa vidē, pirms tie tiek ieviesti viņu ražošanas līnijās.

Apmācības

Industriālās konditorejas kompetences centrs nodrošina izcilus apstākļus apmācībām ar rūpniecisko ražošanas līniju. Industriālās konditorejas kompetences centrā ir plašs izmēģinājuma aprīkojuma klāsts, kas uzstādīts reālistiskā ražošanas vidē, tāpēc klienti un sabiedrotie var īstenot maksimāli praktiskas apmācības.

Atbalsts

Industriālās konditorejas kompetences centru atbalsta tehnisko, pētniecības un izstrādes vadītāju, kā arī konsultantu komanda — viņi visi ir rūpnieciskā lietojuma un procesu speciālisti, kas ne tikai sniedz klientiem augsta līmeņa specializētu informāciju mūsu telpās, bet arī apmeklē mūsu konditoreju klientus, lai nodrošinātu nozarē vadošo atbalstu viņu ražošanas līnijām.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Industriālās konditorejas kompetences centru, lūdzu, apmeklējiet mūsu vietnes sadaļu Kontaktinformācija.