Industriālo maiznieku kompetences centrs

Palīdzība industriālā mērogā

Industriālās un daļēji industriālās maizes ceptuves visā pasaulē sastopas ar grūtībām, kuras krasi atšķiras no amatniekiem raksturīgajām problēmām galvenokārt mēroga un ražošanas ātruma atšķirību dēļ. Lai palīdzētu mūsu Industriālajiem klientiem pārvarēt šīs grūtības, mēs izveidojām mūsu Industriālās maizes ceptuves kompetences centrus.

Pilotprojekts

Industriālās maizes ceptuves kompetences centrs nodrošina klientiem visā pasaulē iekārtas un rīkus noteiktu maizes ceptuves risinājumu izstrādei, kā arī jaunu lietojumu izpētei un testēšanai pirms ražošanas sākšanas. Industriālās maizes ceptuves kompetences centros ir pilnībā aprīkotas izmēģinājuma maizes ceptuves, kas ir īpaši projektētas tehnoloģisko inovāciju veicināšanai un procesu efektivitātes uzlabošanai.

Pielāgoti risinājumi

Industriālās maizes ceptuves kompetences centros mūsu vietējās pētnieku un tehnisko konsultantu komandas vēro aktuālās tendences, kas ir saistītas ar sastāvdaļām, mijiedarbību, procesiem un tehnoloģijām. Tādējādi mūsu klienti saņem pilnīgu pielāgotu risinājumu kompleksu, kurš ietver sastāvdaļu piegādi, gatavo ražojumu un recepšu izstrādi, kas atbilst viņu aprīkojumam un procesiem, kā arī procesu ieviešanu un produktu novērtēšanu.

Industriālās maizes ceptuves kompetences centri arī piedāvā apmācības par noteiktiem rūpnieciskajiem lietojumiem un tehnoloģijām, lai mūsu klienti vienmēr varētu strādāt, izmantojot progresīvas maizes cepšanas zinātnes atziņas un inovācijas.

Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, sazinieties ar savu vietējo „Puratos” pārstāvi.