Šokolādes centrs

Šokolādes vēsture

Mēs aizraujamies ar retām šokolādēm — tādām, kuru izcelsme meklējama īpašās vietās visā pasaulē. Ir pieejams pilns klāsts — no 100 % organiskas, godīgas tirdzniecības ceļā iegūtas šokolādes un Beļģijā ražotās Belcolade līdz īstai augstas kvalitātes vietējā ražojuma šokolādei. Mēs ražojam arī šokolādes maisījumus un pildījumus izmantošanai visām maizes cepšanas, konditorejas un šokolādes izstrādājumu ražošanas vajadzībām.

Izcilības centri

Šokolādes garša ir mūsu aizrautība, taču ar to vēl nekas nebeidzas.

Mums ir divi šokolādes centri, kas pilnībā veltīti šokolādes izgatavošanas arodam, — viens Viskonsinas štatā ASV, bet otrs — Briselē Beļģijā, kur mūsu specialitāte ir dalīšanās ar visu, ko zinām par šokolādi un tās ražošanu.

Puratos šokolādes centri organizē mācību kursus un seminārus, kuros varat mācīties no pasaulē labākajiem šokolādes un konditorejas šefpavāriem. Apvienojot tehniskās prasmes, kā arī zināšanas par garšu un ražošanu, mūsu šokolādes centri kopā ar aprīkojuma ražotājiem un partneriem strādā arī pie jaunu produktu, jaunu procesu un jaunu tehnoloģiju izstrādes.

Lai uzzinātu vairāk par Puratos šokolādes centriem, lūdzu, apmeklējiet mūsu vietnes sadaļu Kontaktinformācija. Gaidīsim ziņu no jums!