Veic pasūtījumus tiešsaistē ar Mans Puratos

Veic pasūtījumus tiešsaistē reģistrējoties Mans Puratos 

Mans Puratos ir vienkārša tiešsaistes pasūtīšanas platforma, kas piedāvā ne tikai elastīgu un ērtu pasūtījumu veikšanu, bet arī iedvesmojošus rakstus un receptes, maizes, konditorejas šokolādes produktu ražotājiem. Jūs varat pasūtīt savas iecienītākās Puratos izejvielas Jums ērtā laikā, izmantojot mūsu interneta veikalu, un izvēlēties, kad un kur vēlaties tās piegādāt!

Kā Mans Puratos lietotājs, Jūs varēsiet: 

 • Izzināt Puratos produktu klāstu, t.sk. produktu cenas un īpašos piedāvājumus
 • Pasūtīt produktus visas dienas garumā, 24h / 7d
 • Izbaudīt ekskluzīvas akcijas
 • Ērti veikt atkārtotos pasūtījumus
 • Saglabāt savas iecienītākās receptes
 • Pārvaldīt savus pasūtījumu un rēķinu vēsturi tiešsaistē
Website Image 1920x750 px

Kā izveidot kontu?

Lai izmantotu Mans Puratos, Jums ir nepieciešams mums pieprasīt izveidot Jums kontu. Pēc konta pieprasīšanas, būsiet tikai pāris soļu attālumā no Jūsu pirmā pasūtījuma veikšanas!

Kā veikt pasūtījumus tiešsaistē?

Vai esat jau izveidojis savu kontu? Lieliski! Pēc apstiprinājuma saņemšanas Jūs varēsiet veikt savu pirmo pasūtījumu mūsu interneta veikalā. 

FAQ

 • Konta izveide
  • Lūdzu, vēlreiz pārbaudiet, vai apstiprinājuma e-pasts nav bloķēts jūsu e-pasta "junk" vai "mēstuļu" mapē. Ja nevarat to atrast, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info.lv@puratos.com vai zvaniet: +371 63 101 200, un mēs jums palīdzēsim!

  • Pagaidām mēs vēl neesam izstrādājuši Mans Puratos lietotni. Interneta veikals ir pieejams arī mobilajās ierīcēs.

  • Mans Puratos ir pieejams visiem profesionāļiem, maizes, konditorejas un šokolādes produktu ražotājiem. Lai piekļūtu interneta veikalam, nav jābūt reģistrētam kā Puratos klientam. Jūs varat pieprasīt savu kontu, aizpildot reģistrācijas veidlapu. 

  • Jā! Pat ja vēl neesat Puratos klients, Mans Puratos kontu varat izveidot, aizpildot reģistrācijas formu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka interneta veikals ir pieejams tikai profesionāļiem.

  • Lai mainītu paroli, navigācijas loga augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz ikonas "Mans Puratos". Pēc tam izvēlieties iespēju "Ienākt" un tālāk izvēlieties "Vai aizmirsāt savu paroli?". Jūs saņemsiet e-pastu, lai nomainītu savu paroli, izvēloties jaunu.

  • Reģistrācijas formā Jūs varēsiet izveidot kontu, norādot savu klienta numuru un e-pasta adresi. Izvēlieties paroli un apstipriniet reģistrāciju. Kad esat saņēmis apstiprinājuma e-pastu, varat pasūtīt savus iecienītākos Puratos produktus tiešsaistē. Veltiet nedaudz vairāk laika, lai atklātu visu mūsu produktu katalogu!

  • Kad izveidojat Mans Puratos kontu, sistēma automātiski pārbaudīs, vai Jūsu klienta numurs un Jūsu e-pasta adrese atbilst informācijai, ko esam reģistrējuši Jūsu uzņēmumam mūsu sistēmā. Ja informācija sakritīs, Jūsu konts tiks izveidots automātiski.

   Dažos gadījumos ir iespējams, ka e-pasta adrese mūsu sistēmā neatbilst Jūsu uzņēmuma esošajai e-pasta adresei. Tas var notikt, gadījumos, ja e-pasta adrese iepriekš nebija reģistrēta vai tika norādīta cita uzņēmuma e-pasta adrese. Tādā gadījumā mēs lūdzam Jūs sniegt papildu informāciju, lai mūsu pusē veiktu manuālu informācijas pārbaudi un atjaunošanu.

   Šis process var ilgt līdz 4 darba dienām. Ja jums joprojām nav piekļuves Mans Puratos, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info.lv@puratos.com vai jautājiet savam pārstāvim.

  • Ja neredzat savus ierastos produktus e-veikala galvenajā izvēlnē, lūdzu, mēģiniet izrakstīties no konta un ienākt kontā vēlreiz. Lai izietu no konta, noklikšķinot uz ikonas Mans Puratos mājas lapas augšējā labajā stūrī. Ja pēc atkārtotas ielogošanās sistēmā joprojām neredzat ierastos produktus, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni: +371 63 101 200  vai sūtiet e-pastu uz: info.lv@puratos.com.