Mūsu rīcības modelis

Puratos maģija

Lai kur mēs strādātu, mēs veidojam saikni ar cilvēkiem.

Mēs vienmēr cenšamies izprast attiecīgās valsts kultūru un tajā pieņemtos rīcības modeļus. To darām divu mērķu vārdā: lai labāk apkalpotu klientus šajās valstīs un paši spētu iekļauties attiecīgajā vidē, kļūstot par šīs kultūras vēstniekiem vietējā un globālā mērogā.

Neraugoties uz dažādību, mūs vieno konsekvence: vienota vērtību sistēma un līdzīga darba pieeja visā pasaulē — to saucam par “Puratos maģiju”. Tā visa pamatā ir mūsu pieredze, strādājot ar prasmīgākajiem maizniekiem, konditoriem un šokolādes meistariem no dažādām kultūrām.

Iedvesma un inovācijas

Mēs vēlamies, lai ikviens sadarbības partneris gūtu jaunas idejas un pārliecību darbā ar mums. Mēs ticam, ka cilvēki sagaida arvien augstākas kvalitātes un iedvesmojošu pārtiku. Tādēļ  cenšamies rast atbilstošus risinājumus sadarbībā ar klientiem kā uzticamiem inovāciju partneriem. Mūsu pieeja ir balstīta sešās Puratos pamatvērtībās.

1. Komandas gars

1. Komandas gars

Komandas gars ir būtiska mūsu darbības sastāvdaļa. Mēs ticam, ka kopums ir kas vairāk par tā sastāvdaļu kopsummu - strādājot kopā, mēs varam sasniegt vairāk un paveikt to ar prieku.

2. Kaisle

2. Kaisle

Ar lielu kaisli un jaunām idejām cenšamies palīdzēt klientu uzņēmējdarbībai augt. Mūsu kaisle jeb aizrautība ļauj radīt darba vidi, kas veicina darbinieku attīstību un ar uzticēšanos un atbalstu atalgo entuziasmu.

3. Ētika

3. Ētika

It visā, ko darām, mūsu lēmumi vienmēr ir ētiski. Mēs rīkojamies saskaņā ar savu sirdsapziņu un nozares profesionālajiem standartiem. Ar atbildību attiecamies pret uzņemtajām saistībām un nodrošinām pilnībā drošu pārtiku.

4. Drosme

4. Drosme

Aizrautībai nav jēgas bez drosmes. Lai izmantotu iespējas, ir nepieciešams zināms daudzums drosmes — mēs nebaidāmies izmēģināt ko jaunu.

5. Kvalitāte

5. Kvalitāte

Vienmēr izdarīt labi jau pirmajā reizē un censties arvien uzlabot savu sniegumu. Tas lieliski raksturo mūsu ikdienas centienus nodrošināt labāko iespējamo kvalitāti.

6. Redzējums

6. Redzējums

Inovācijām ir nepieciešams redzējums. Redzējums, kas ietver pastāvīgu pieredzes krāšanu, jaunu apvāršņu apguvi un ļauj palīdzēt klientiem sagatavoties pastāvīgi mainīgajai nākotnei.

Mūsu organizācija

Puratos organizācija ir globāls uz klientu vērsts ģimenes uzņēmums.

Lasīt vairāk

Inovācijas

Inovācijas ir mūsu lielākā vērtība un mūsu unikālais pārdošanas punkts, kas apstiprinās, atskatoties uz mūsu vēsturi.

Lasīt vairāk