Tīra (tīrāka) etiķete

Etiķešu tīrīšana jeb produktu sastāva uzlabošana

Patērētāji arvien vairāk iedziļinās produktu sastāvā, vairāk lasa un vēlas izprast produktu etiķetēs rakstīto. Patērētāji vēlas zināt, kādas izejvielas tiek izmantotas un pat no kurienes tās tiek iegūtas. 9 no 10 patērētājiem lasa informāciju, kura atrodama uz iepakojuma . Puse no viņiem rūpīgāk apskata, kuras izejvielas ir izmantotas produkta ražošanā, īpašu uzmanību pievēršot dāžadām pārtikas piedevām, ģenētiski modificētiem organismiem (ĢMO) vai atzīmēm uz iepakojuma, ka tas ir "brīvs" no kādas no iespējamām izejvielām. Puratos piedāvā alternatīvas tīrāku etiķešu risinājumiem līdzās savam tradicionālajam piedāvājumam, kurā katrai sastāvdaļai ir savs iemesls. Mūsu inovatīvie un kvalitatīvie risinājumi nodrošina īsāku gatavā produkta sastāvdaļu sarakstu. Atklājiet mūsu risinājumus tīrākām produktu etiķetēm!

Produkti tīrākai etiķetei
Kornfrisch
Kornfrisch - Dabīgs uzlabotājs maizes svaiguma uzlabošanai un uzturēšanai
Cremfil Coffee (plant based)
Termostabils kafijas pildījums, radīts tikai no augu izcelsmes izejvielām, piemērots dažādiem maizes un konditorejas izstrādājumiem. Izcilās tehniskās īpašības ļauj to izmantot visu veidu pielietojumiem (cepšanai, pildīšanai, ideāls desertu pagatavošanai) ar visu veidu iekārtām.
Classic Mango Clean Label
Classic augļu un ogu aromātpastas ir lieliska piedeva konditorejas produktu radīšanai, desertiem, saldējumam, kā arī šokolādes konfekšu pildījumam. Tradicionāli tiek izmantots lai aizstātu vai palielinātu augļu daudzumu, pastiprinātu/piedotu produkta garšu un krāsu
Vulkan CL
Uzlabotājs kviešu mīklas maizes un konditorejas izstrādājumiem. Palielina izstrādājuma apjomu un stabilizē mīklas struktūru.
Tegral Satin Cream Cake Cleaner Label
Gatavs maisījums gaišās kūkas/biskvīta/kēksa pagatavošanai. Ar šī maisījuma palīdzību var radīt tūkstošiem kūku, sākot ar visvienkāršākajām ikdienas kūciņām, beidzot ar moderniem desertiem. Pateicoties plašajām pielietošanas iespējām, kļuvis par pamatu neskaitāmām receptēm visā pasaulē (kēksiem, tortēm, u.c.).
Mirroir Glassage Blanc (TiO2 Free)
Miroir ir augstas kvalitātes dekorželeja tortēm, kūkām un desertiem, kas sniedz tiem mirdzumu un padara tos vēl kārdinošākus, tautā sauktas par spoguļželejām. Miroir ir lielisks veids kā radīt konditorejas izstrādājumus ar īpašu stilu un mākslas pieskārienu. Miroir Glassage Blanc- dekorželeja sfēriskām un horizontālām virmām baltā krāsā, piešķir izstradājumam baltu krāsu un spoguļa spīdumu. Var izmantot arī saldētiem produktiem.
Cereal Top sēklu maisījums
Sausais maisījums sēklu maizes pagatavošanai, kā arī dažādu maizes izstrādājumu dekorēšanai

Iedvesmai

Veselību un labsajūtu vairojoši paradumi strādajot mājas režīmā

Veselību un labsajūtu vairojoši paradumi strādajot mājas režīmā

Veselību un labsajūtu vairojoši paradumi strādajot mājas režīmā

Atpakaļ pie saknēm ar Belcolade Origins

Atpakaļ pie saknēm ar Belcolade Origins

Atpakaļ pie saknēm ar Belcolade Origins.

Reducing sugar without compromising on taste

Reducing sugar without compromising on taste

Before we start reducing the sugar, we have to carefully consider how to compensate for these effects with another approach or ingredient.

Less fat.  Fewer calories.  Same indulgence.

Less fat. Fewer calories. Same indulgence.

Puratos clean(er) label fat reduction solutions help to make healthier sweet baked goods with no compromise on indulgence

Vai neatradāt to, ko meklējāt? Šī ir tikai daļa no mūsu produktiem tīrākai etiķetei