Mūsu vīzija un misija

Mēs apzināmies, ka cilvēkiem visā pasaulē arvien vairāk rūp pārtikas kvalitāte. Vērojot un analizējot pasaulē notiekošo un ņemot vērā mūsu grupas pamatnostādnes, esam definējuši uzņēmuma ilgtermiņa stratēģiskajā virzībā balstītu nākotnes redzējumu.

Mūsu vīzija

Mēs ticam, ka nākotnē cilvēki arvien lielāku nozīmi piešķirs pārtikas kvalitātei.

Mūsu misija

Uzņēmums Puratos veido ciešu saikni ar saviem klientiem un patērētājiem. Izmantojot tehnoloģijas un pieredzi, kas gūta pētot dažādas pārtikas kultūras visā pasaulē, mēs radām jaunas iespējas, lai palīdzu klientiem gūt panākumus uzņēmējdarbībā.

Mūsu mērķis ir sniegt klientiem pilnīgu sirdsmieru. Pateicoties mūsu globālajam redzējumam un izpratnei par dažādu kultūru īpatnībām, mēs tiecamies būt radošuma un jaunu ideju avots, vienlaikus piedāvājot darbiniekiem labākās iespējas profesionālajai izaugsmei.

Mēs ar saviem klientiem strādājam roku rokā ikvienā procesa posmā kā sadarbības partneri, ļaujot viņiem arī turpmāk piedāvāt saviem klientiem labākos iespējamos risinājumus. Mūsu mērķis ir kļūt par viņu uzticamiem inovāciju partneriem, veltot maksimālu uzmanību ik mirkli.

Mūsu darba pieeja un vērtības palīdz īstenot izvirzītos mērķus. Tās vada mūs ik uz soļa, jo, lai iekarotu klientu uzticību, ir jānodrošina nevainojama kvalitāte un apkalpošana.

Mūsu logotips

Esam iekļāvuši savā logotipā vienradža tēlu, kas simbolizē ētiku un drosmi. Šis populārais mitoloģiskais dzīvnieks simbolizē visu, kam ticam.

Mūsu rīcības modelis

Mūsu rīcības modelis balstās uz uzticību, kas ir visu mūsu vērtību pamatā un ļauj mums būt uzticamiem partneriem inovācijās.

Lasīt vairāk

Uzzināt vairāk par Puratos