Helth & Well-Being, jeb Veselība un Labklājība

Pārtikas ražošanas veids ietekmē patērētāju veselību un mūsu planētu. Tāpēc veselība un labklājība ir bijusi pamatā visiem pētījumiem un izstrādes procesiem jau kopš 1920. gada.

 

Patērētāji arvien vairāk uzmanības pievērš pārtikas kvalitātei,  uzturvērtība ir kļuvusi par izšķirošu faktoru lēmuma pieņemšanā. Iegādājoties maizi, konditorejas izstrādājumus vai šokolādi, cilvēki vēlas zināt, cik tie ir veselīgi, gardi un svaigi. Kā pasaules līmeņa līderim inovatīvu produktu un pakalpojumu jomā maizes, konditorejas un šokolādes izstrādājumu nozarē. Puratos ir apņēmies nodrošināt produktus un risinājumus ar vislabāko iespējamo uzturvērtību, neapdraudot garšu, struktūru, kvalitāti vai drošību.

 

Mēs sistemātiski optimizējam jauno un esošo produktu uzturvērtību. Mēs palielinām to sastāvdaļu pieejamību, kuras atzītas par pozitīvo ietekmi uz veselību (piemēram, augļi, šķiedras un pilngraudu produkti), un samazinām tādu sastāvdaļu klātbūtni kā sāls, noteikti tauki un cukuri. Kaut arī veselības daļu atbalsta zinātne, labklājības daļa ir saistīta ar patērētāju uztveri, ka šīs lietas viņiem ir labākas.

 

Puratos pieeja Veselībai un Labklājībai

Mūsu Health & Well-Being jeb veselības un labklājības pieeja pastāv uz šiem pamatelementiem:

GRAUDI un SĒKLAS

GRAUDI un SĒKLAS

Mēs palielinām graudu un sēklu daudzumu mūsu produktos. Turklāt mēs veicinām pilngraudu versiju izmantošanu, lai stimulētu tādu maizes izstrādājumu patēriņu, kas satur lielu daudzumu graudu, pilngraudu un sēklu. Tas palīdz patērētājiem visā pasaulē sasniegt ieteicamo šķiedrvielu daudzumu dienā.

CUKURA samazināšana

CUKURA samazināšana

Puratos palīdz samazināt cukura patēriņu, izmantojot tam īpaši radītu produktu klāstu konditorejas un šokolādes produktiem ar samazinātu cukura daudzumu. Turklāt mēs pārstrādājam esošās receptes, lai samazinātu cukura saturu vismaz par 3%. Jebkura cukura noņemšana, samazināšana un / vai aizstāšana nedrīkst apdraudēt ne produktu garšu, ne tekstūru.

vairāk AUGĻU

vairāk AUGĻU

Kad vien iespējams, palielinām augļu saturu pildījumos vai augļu pildījuma saturu gala produktos.

TAUKU samazināšana

TAUKU samazināšana

Mūsu mērķis ir samazināt vai pilnībā izslēgt taukus, īpaši ar zemu uztura kvalitāti, vai aizstāt tos ar labas uzturvērtības taukiem. Mēs koncentrējamies uz transtaukskābju atdalīšanu un to aizstāšanu ar veselīgākiem tauku avotiem. Mūsu produktos nav transtaukskābju.

SĀLS samazināšana

SĀLS samazināšana

Mēs piedāvājam risinājumus, kā samazināt sāls daudzumu maizes izstrādājumos, lai palīdzētu patērētājiem ievērot 5 g sāls dienā kā daļu no Pasaules Veselības organizācijas ieteikuma.

TĪRĀKA etiķete

TĪRĀKA etiķete

Arvien vairāk patērētāju vēlas samazināt uzturā produktu sastāvdaļas, kuras uzskata par nevēlamām, piemēram, piedevas, mākslīgās krāsvielas un garšas. Puratos piedāvā tīras un tīrākas etiķešu alternatīvas, ļaujot iegūt īsāku, skaidrāku un tīrāku gatavo produktu izejvielu sarakstu.

ORGANIC

ORGANIC

Lai atbildētu uz pieaugošo pieprasījumu pēc dabīgākiem produktiem, Puratos, kad vien iespējams, piedāvā organisku produktu alternatīvu, neapdraudot garšu, tekstūru un vispārējo funkcionalitāti.

brīvs no GLUTĒNA

brīvs no GLUTĒNA

Tā kā arvien vairāk cilvēku uzturā mēdz izvairīties no glutēna, Puratos, kad vien iespējams, nodrošina uztura ziņā līdzsvarotas alternatīvas bez glutēna, neapdraudot produktu garšu un struktūru.

AUGU izcelsmes

AUGU izcelsmes

Mēs dodam ieguldījumu labākas nākotnes veidošanā, piedāvājot augu izcelsmes alternatīvas, nodrošinot garšu, struktūru un funkcionalitāti pēc iespējas tuvāk tradicionālajiem produktiem.

Uzturvērtības nodrošināšana

Produktu uzturvērtības paaugstināšana

01

Produktu uzturvērtības paaugstināšana

Jaunu produktu izstrādē mēs vienmēr cenšamies optimizēt uzturvērtību, nepieļaujot negatīvu ietekmi uz produkta garšas īpašībām.

Izpēte

02

Izpēte

Mēs tiecamies vadīt un atbalstīt izpētes procesus sadarbībā ar akadēmiskās un zinātnes jomas pārstāvjiem, pozitīvi ietekmējot patērētāju veselību un labklājību.

Dalīšanās zināšanās

03

Dalīšanās zināšanās

Mēs dalāmies ar klientiem savās zināšanās un pieredzē un sniedzam ieskatu informācijā par patērētājiem un produktu uzturvērtību.

Mūsu

Produkti

Uzturvērtību vadlīnijas

Atklājiet

Mūsu

Rīki un pakalpojumi

Mēs vēlamies dalīties savās zināšanās un pieredzē ar Jums. Izstrādāt jaunus produktus vai pārformulēt esošos risinājumus, lai apmierinātu pieaugošās patērētāju prasības.

Atklājiet