Inovācijas

Mainoties patērētāju vajadzībām un vēlmēm, mainās arī mūsu klientu vajadzības. Mēs sekojam šīm izmaiņām un cenšamies tās paredzēt, nemitīgi strādājot pie arvien jaunām inovācijām.

Izaicinājumu pieņemšana

Mūsu pieredze un augstā līmeņa efektivitāte ļauj pieņemt jebkādus klientu izaicinājumus. 

Uzņēmējdarbības attīstības komandas vienmēr ir gatavas palīdzēt uzlabot marķējuma risinājumus, izstrādāt jaunus produktus vai to konceptus, uzlabot esoša produkta garšu, tekstūru, derīguma termiņu vai uzturvērtību.

Esam uzticams partneris inovācijās un piedāvājam piekļuvi globālam uzņēmuma tīklam ar vairāk nekā 800 pētniekiem, pārtikas tehnologiem un tehniskajiem konsultantiem, vairāk nekā 40 izpētes centros visā pasaulē ar pieredzi teju 30 patentētu produktu saimēs. Lai veicinātu inovāciju attīstību, ik gadu ieguldām 2,5 % no kopējā apgrozījuma dažādos izpētes un izstrādes projektos.

Ieguldījums nākamajām paaudzēm

Puratos apņemas pilnībā darboties kā atbildīgs uzņēmums šādās jomās: mūsu planēta, kopiena, produktu mantojums, piegādātāji un Puratos darbinieki.

Lasīt vairāk

Uzzināt vairāk par Puratos

Mūsu rīcības modelis

Mūsu rīcības modelis balstās uz uzticību, kas ir visu mūsu vērtību pamatā un ļauj mums būt uzticamiem partneriem inovācijās.

Lasīt vairāk

Uzzināt vairāk par Puratos