Mūsu vērtības

Puratos strādā tūkstošiem cilvēku no visas pasaules, kas pārstāv dažādas kultūras. Darbinieku daudzveidība ir viens no kompānijas spēka avotiem. Mūs vieno kopējas vērtības, kas palīdz nodrošināt labāko sniegumu. Gadu gaitā esam izveidojuši Puratos "maģisko" darba stilu, kura pamatā ir savstarpēja uzticēšanās un sapratne. Savstarpēja uzticēšanās deva mums spēku radīt vīziju, kas iedvesmo ikkatru rīcību, lai jūs, mūsu klienti, varētu paļauties uz Puratos kā uzticamu partneri.

Komandas gars

Strādājam kopā, sasniedzam vairāk, gūstam vairāk prieka un ticam, ka kopīgi sasniegtais pārniedz atsevišķu individuālu sasniegumu summu.

Ētika

Esam uzticīgi sirdsapziņai, ievērojam profesionālos standartus, īstenojam apņemšanās un nodrošinām pilnīgu pārtikas drošību.

Kvalitāte

Izdarām pareizi jau ar pirmo reizi un katru reizi, vienmēr turpinot tiekties pēc tālākas pilnveides.

Aizrautība

Mūsu aizrautības pamatā ir vēlme palīdzēt klientiem veiksmīgi attīstīt biznesu ar jaunu ideju palīdzību un radīt darba vidi, kas sekmē darbinieku izaugsmi.

Drosme

Izmantojam iespējas, nekad nebaidāmies izmēģināt ko jaunu.

Vīzija

Ieviešam jauninājumus ar nākotnes vīziju. Papildinām zināšanas un pieredzi, aizrautīgi meklējam jaunus apvāršņus un palīdzam mūsu klientiem sagatavoties nākotnes izaicinājumiem.